Україна, як і будь-яка відносно молода держава, розвивається дещо полярно: якщо в одній сфері помітний явний прогрес, то інша може значно відставати.

Про це повідомляє "Слово і діло".

Наприклад, вітчизняна оборонка демонструє небувалий прорив за останні кілька років, а от соціальне забезпечення громадян поки що не дотягує до європейського рівня.

На сьогоднішній день державний концерн "Укроборонпром" вийшов на 62-гу позицію в світовому рейтингу виробників зброї (вище на 6 сходинок, ніж минулого року).

За 12 місяців ми просунулися вперед за низкою показників, зокрема у якості паспортів – з 38 місця на 31, інноваційній діяльності – отримали 50-ту позицію (піднялися на 6 ланок із 2016 року).

Популярні новини зараз

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Не так позитивно оцінюють міжнародні фахівці соціальний розвиток України. Згідно індексу, ми посіли 64 місце, опинившись поруч із Домініканською Республікою та Білоруссю. Вітчизняна продукція також показала невтішний результат із конкурентоспроможності – 60-та сходинка у рейтингу, нас обігнала Хорватія, а Бразилія опинилася на одну позицію нижче.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Укроборонпром відзвітував про обсяги виробництва бойового оснащення за минулий рік.