19 серпня місія ОБСЄ розмістила спостерігачів на передовій патрульної базі в Станиці Луганській.

Як говориться в повідомленні Місії в Facebook, спостерігачі будуть там перебувати цілодобово.

"Постійна присутність Місії на базі дозволить нам розширити можливості здійснення моніторингу в цьому надзвичайно важливому місці, на мосту в Станиці Луганській. Тут зберігається вкрай нестабільна ситуація і, на жаль, в цьому районі розташований єдиний у всій Луганській області контрольний пункт в'їзду-виїзду", - йдеться в повідомленні. При цьому спостерігачі оснащені технікою для моніторингу ситуації вночі.

Крім того, працівники місії розраховують частіше спілкуватися з людьми, бути вухами й очима для решти світу. Заступник голови місії Олександр Хуг зазначив, що прийшов час конфліктуючим сторонам зробити свої кроки в бік примирення.

"Не дивлячись на досягнуті домовленості в розведенні сил і засобів в районі Станиці Луганській, сторони досі їх не виконали. Власне, єдине переміщення сил і засобів, яке ми спостерігали в цьому районі, було просування вперед. Крім того, ця ділянка як і раніше вражений мінами і боєприпасами ", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

За словами керівництва Місії, планується відкриття таких баз поблизу неконтрольованого ділянки кордону.

ОБСЄ вже має 10 передових патрульних баз: у Волновасі, Покровське, Світлодарську, Новоайдарі, Станиці Луганській, Щастя, Попасній, Кадиевке, Горлівці та Дебальцеве.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що спостерігачі ОБСЄ бачили відмінності військових РФ на окупованому Донбасі, але робити висновки не відноситься до їх компетенції.