Спостерігачі ОБСЄ зафіксували, що з місць постійно зберігання пропала техніка бойовиків.

Як говориться в звіті ОБСЄ, з місць постійного зберігання відведеного озброєння бойовиків Орлоя зникли 3 реактивні системи залпового вогню БМ-21, а в районах ОРДО - 11 РСЗО, 14 самохідних гаубиць і 2 протитанкові гармати.

Щодо бойовиків "ЛНР" мова ведеться про 1 гаубиці (2A65 "Мста-Б", 122 мм), 3 самохідних гаубицях (2С1 "Гвоздика", 122 мм), 5 буксируваних гаубицях (Д-30 "Жаба", 122 мм) і 1 РСЗВ (БМ-21).

Крім того, на полігоні в районі населеного пункту Мирне спостерігачі бачили танк, який там не повинен знаходитися.

В "ДНР" спостерігачі зафіксували 5 самохідних гаубиць (2С1) за межами місць зберігання. Також зникли 11 РСЗВ (БМ-21), 14 самохідних гаубиць (2С1) і 2 протитанкових гармат (MT-12).

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

"23 серпня о підконтрольних уряду районах Місія зафіксувала наявність 10 реактивних систем залпового вогню (РСЗВ; БМ-21" Град ", 122 мм) на території комплексу неподалік від м Кришталевий, що є порушенням ліній відведення р. 24 серпня команда СММ бачила танк ( Т-64; обладнаний для розмінування), біля с.Нікішіно ", - вказується в повідомленні.

Ряд техніки місія ОБСЄ побачила в підконтрольному Києву Краматорську.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ведення миротворців ООН в зону конфлікту на Донбасі блокує Росія.