Біля окупованого путінськими бойовиками Луганська дрон ОБСЄ зафіксував 30 танків.

Про це стало відомо завдяки звіту місії ОБСЄ в Україні.

"Місія продовжує здійснювати моніторинг відведення озброєння, передбаченого Мінським меморандумом... Так, по лініям відводу, але за межами виділених місць зберігання в непідконтрольних уряду районах на підставі даних повітряного спостереження виявлено 30 танків (невстановленого типу) поблизу н. п. Круглик (31 км до південно-заходу від Луганська)", - йдеться у звіті.

Спеціальна моніторингова місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях порівняно з попереднім звітним періодом.

Крім того, місія знайшла сліди обстрілу, характер яких вказує на використання касетних боєприпасів, поблизу Новотошковського Луганської області.

Команда СММ ще раз відвідала постійне місце зберігання важкого озброєння в непідконтрольною уряду районі Луганської області, місцезнаходження якого відповідає лініям відведення, і помітила, що там досі не вистачає 6 буксированных і 3 самохідних гаубиць.

У непідконтрольною уряду районі Донецької області спостерігачі ще раз відвідали постійне місце зберігання озброєння, розташоване за межами відводу ліній, і помітили, що там все ще не вистачає 11 танків (чотирьох Т-64 і сім Т-72).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що терористи "ДНР" обстріляли шламонакопичувач 3-ї черги промислових відходів хімічного виробництва Торецкого фенольного заводу.

Як повідомляється на сторінці прес-центру штабу ООС у Facebook, представники української сторони СЦКК 25 липня виявили розрив артилерійського боєприпаса у чаші шламонакопичувача.

Нагадаємо, у Берліні завершилася зустріч Нормандської четвірки на рівні політдиректорів МЗС країн-учасниць. Так, під час брифінгу обговорювалося введення на Донбас миротворчої місії ООН.

Як повідомляв Знай.uа, Росія відповіла на питання про обмін полоненими.

Також Знай.uа писав, США сказали "так" миротворцям на Донбасі.