Обвал криптовалюти на ринку експерти пов'язують зі слабкістю ефіру. Стривожені інвестори почали йти з токенів ICO, пов'язаних в основному з эфиріумом.

Цю інформацію повідомляє My Crypter.

Але, за словами старшого аналітика компанії eToro Мати Грінспена, проблема полягає не в слабкості ефіру, а в посиленні долара США.

Зниження ринку цифрових валют корелюється з коливанням ціни фіатних валют на ринках, що розвиваються, які знижуються під час зміцнення долара. У той же час, в країнах з ослабленою економікою, робота криптовалютных бірж активізується, що дозволяє інвесторам припустити перехід місцевої валюти у віртуальну.

На думку Грінспера, основною резервною валютою для великих інвесторів все одно залишається долар США.

"Сполучені Штати прагнуть посилити свою економіку і уникнути сильної інфляції, робляться дії, які зміцнюють долар. Оскільки долар США є світовою резервною валютою, багато дрібних економік в значній мірі покладаються на стабільний обмінний курс з доларом США", — підкреслив аналітик.

Ослаблення кріптовалюти під час посилення долара відповідає поведінці більшості традиційних товарів і фінансових активів.

"Зазвичай, коли долар росте, активи, такі як золото і нафта, знижуються. За останній тиждень як цифрове золото, так і реальне золото різко впали перед лицем стрімко зростаючого долара", — резюмував Грінспен.

Нагадаємо, що у Верховній Раді України готується проект закону про повну легалізацію криптовалют, який передбачає їх оподаткування. Уточнимо, що документ може бути поданий на розгляд до парламенту вже у вересні 2018 року.

Про це розповів народний депутат Олексій Мушак, передає Biz.liga.net.

Як повідомляє парламентарій, такий податок буде застосовуватися при виведенні коштів, а також при купівлі товарів і послуг. Крім того, цей податок повинен становити 5% від різниці між цінами продажу і купівлі сертифіката. В той же час фізичні особи додатково будуть обкладатися військовим збором в розмірі 1,5%. При цьому операції між криптовалютами не будуть обкладатися податком.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", двоє студентів технічного внз Харкова заражали чужі комп'ютери вірусом для майнінг криптовалют, на чому і були спіймані киберполицией.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що курс долара зростає з неймовірною швидкістю. Так, якщо протягом тижня він додавав по 10-12 копійок в день, 16 серпня підскочив відразу на 22 і міжбанк фінішував в рамках 27,75-27,80 грн./$. Про це повідомив начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гріненко.