Прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України розпочала розслідування за фактом розкрадання майна зв'язку військової частини.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України мова йде про військовій частині 3077 Національної гвардії. Після перевірки виявлено недостачу майна: радіостанцій, ноутбуків, системних блоків, моніторів, комутаторів та іншого військового майна на загальну суму близько 2 млн 326 млн грн.

Головним фігурантом справи є начальник складу старший прапорщиком Г. За фактом прокуратура почала досудове розслідування за ч.3 ст. 410 КК за фактом розкрадання (привласнення) яке знаходиться на балансі військової частини.

Крім того, силовики проводять досудове розслідування за ч. 4 ст. 407 КК за фактом самовільного залишення військової частини, його оголошено в розшук, також отримано дозвіл суду на його затримання.

Національна гвардія.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що неурядова організація Transparency International, яка бореться з корупцією, запустила в Facebook флешмоб # ЯнеДаю і #IDontBribe. Користувачів мережі закликають ділитися історіями зустрічі з корупцією і протистояння їй.