Українські воїни продовжують відточувати свою бойову майстерність. Тепер вони вчилися наносити артилерійський вогонь з незвичайних позицій.

Відео з вчення ВСУ опублікували в Youtube. Вперше в історії незалежної України військові завдали артилерійського удару з РСЗВ "Град" під час поромної переправи.

Підрозділи артилеристів під час бригадних навчань мали знищити позиції умовного ворога. Паралельно з ракетним ударом десантники форсували Дніпро.

"Вперше за часи незалежності нашої держави підрозділи реактивної артилерії виконали під час переправи бойову стрільбу з поромної переправи. Навчання і тренування частин і підрозділів ВДВ завжди проходять в тісній взаємодії з різними видами й родами військ, активно застосовується специфічна військова техніка. Саме завдяки цьому, українські десантники виконували і продовжують виконувати складні бойові завдання ", - розповіли в прес-службі Генерального штабу України.

Популярні новини зараз

В Україні Covid-19 потроху відступає, медики радіють "жовтій" статистиці: дані МОЗ на 16 жовтня

Дівчинка довгі місяці підкидала воші школярам, діти зрозуміли не одразу: "Розчесала волосся виделкою і...."

Олег Винник втратив близьку людину, бо не зміг оплатити операцію: "У мене цих грошей не було"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українські військові вчилися долати водні перешкоди. Полігоном для них стало озеро в Донецькій області.