На вулицях Одеси незабаром з'являться сучасні "розумні" камери зовнішнього відеоспостереження. Вони стежитимуть за правопорядком і допомагати знаходити порушників.

Про це повідомив керівник муніципального департаменту транспорту Олександр Ілько в ході засідання виконавчого комітету міськради. Камери нового покоління закупить відомство.

Керівник департаменту розповів, що вони зможуть встановити особу людини по обличчю, а також зчитувати необхідну інформацію з автомобільних номерів.

"Це дозволить поліпшити ситуацію з розкриттям злочинів, а також швидше і краще розбиратися з ДТП", - пояснив він.

Чиновник додав, що над впровадженням проекту почали працювати ще в 2016 році. Тоді закупили додаткові кошти зберігання інформації з відеокамер. Всі дані, за його словами, будуть зберігатися протягом місяця. Але навіть після цього періоду їх не будуть видаляти, а стислий відео залишатиметься в архівах.

Популярні новини зараз
Експерт назвав області, яким взимку буде дуже складно Збережуть пружність та молодість шкіри: продукти з високим вмістом колагену Соціальна допомога від держави у 2023: хто з українців може отримувати та в яких розмірах Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Києві підрахували кількість відеокамер, які відслідковують вулиці міста.