Декомунізація дісталась і до Подільська на Одещині. Місцеві активісти знесли пам’ятник командиру червоноармійських загонів та учаснику "червоного терору" Григорію Котовському.

Про це повідомили у міськраді Подільська.

Таке рішення було прийняте згідно з виконанням Закону "Про декомунізацію", також місцева влада активно готується до візиту нового губернатора Одещини Максима Степанова.

Пам'ятник, що знаходився поблизу залізничного вокзалу, демонтували в ніч на 10 червня. Хоч із запізненням, проте місцева влада виконала вимоги закону.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у столиці України декомунізували назви зупинок громадського транспорту. У Голосіївському районі зупинка "Московський універмаг" тепер носить назву "Коломийський провулок".

Популярні новини зараз
Мобілізація у березні: ким зацікавиться ТЦК у першу чергу Пільговиків перевірятимуть за новими критеріями: у кого "злетить" знижка на комуналку ПриватБанк оновив правила: що працює не так, як раніше Пенсіонерам можуть змінити строки: що буде з виплатами
Показати ще