Останні два місяці в Одесі відзначився величезною кількістю нестандартних шлюбів: 60 молодих студентів з Іраку одружилися на жінках пенсійного віку, а що б справа йшла швидше, бабусі добувають довідки про вагітність.

Про це в коментарі порталу Realist розповіла Олена Погребняк - глава управління Державної міграційної служби в Одеській області. Вона підкреслює, що кожен цей шлюб - фіктивний, а наречені - всі до єдиного навчаються в Національному медичному інституті, і єдиний їхній інтерес - вид на проживання, а за декілька років - і громадянство.

"Як ви вже зрозуміли, шлюби, про які йде мова, - фіктивні. За словами співробітників міграційних служб, весілля з українкою дозволяє отримати вид на проживання, через два роки ПМЖ, а ще через три - громадянство. Справа в тому, що багато жителів Близького Сходу працювали у ОАЕ, в Саудівській Аравії, але через війну для ряду країн були введені обмеження. "Українцю" ж простіше там влаштуватися. Однак, отримавши дозвіл на проживання, вони перевозять до нас всіх своїх родичів, а вже потім їдуть далі", - розповідає чиновниця.

Чим загрожує укладення фіктивного шлюбу в США


У відомстві пояснили, що незаконним подібний шлюб не назвеш ніяк, оскільки ніде в документах немає визначення "фіктивний". І навіть якщо наречений платить нареченій за штамп у паспорті, в цьому немає нічого кримінального.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про відео, яке за лічені дні стало вірусним: такої реакції на пропозицію руки і серця ви ще не бачили.