У Першій столиці України люди все ще перебувають в емоційному шоці після кривавої ДТП «під градусником». Групи в соціальних мережах киплять, левова частка користувачів вважають єдино винуватою водія Лексуса Олену Зайцеву, але є й ті, які ні знімають вину і з другого водія.

Гонки та світлофор

Розмовляючи з жителями Харкова, Знай.ua також почув ще одну версію того, що сталося.

«Мені говорили, що вона влаштувала там гонки, - розповіла нам місцева мешканка Аніта Стар. - Все звинувачують саме її у цій події».

Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Можливість того, що Зайцева брала участь у стріт-рейсингу, поліція відкидає, хоча харків'яни вважають, що це цілком можливо.

Також знайшлися і ті, хто пропонує притягнути до відповідальності тих, хто налаштовує світлофори.

«Ось відео з цього перехрестя, - написав у Facebook Микола Мартіщев. - Зверніть увагу - жовтий загоряється одночасно на обох світлофорах. І між жовтим і червоним інтервал 3 секунди!!! Старт Touareg був на жовтий, і через 2 секунди він був уже в Lexus. Особисто моя думка, що винні обидва і той, хто налаштовує світлофори».

На месте ДТП сейчас проходит следственный эксперимент. Пытаются отобразить картину столкновения автомобилей. Автомобили...

Posted by Жить в Харькове on Saturday, 21 October 2017
Думки розділилися

Як відомо, відразу після події Олена Зайцева видалила свою сторінку з соцмереж. Але нам вдалося знайти її знайомих.

«Вона вчиться зі мною на одному факультеті, - повідомила Знай.ua Марія Даниленко. - Особисто я її не знаю. Але спільних знайомих багато. І ніхто нічого гарного сказати про неї не може».

На питання про те, як Марія вважає, хто ж винен у події, вона відповіла категорично:

«Я думаю, що вона винна. Просто безмозка егоїстична мажорка», - сказала дівчина.

У той же час ми зв'язалися з ще однією студенткою Університету ім. Каразаіна, яка знала Зайцеву в дитинстві.

«З Зайцевої до 9 класу ми вчилися в одній школі на паралелі. Але максимум наше спілкування було на рівні "привіт-пока", - розповіла нам Ганна Яресько та додала, що нічого поганого про неї сказати не може. - У школі ми були дітьми, і вона особисто мені здавалася звичайною школяркою».

Відзначимо, що в самому Університеті воліють мовчати про те, що трапилося.

"Я студент першого курсу. В Університеті про це ні слова. Викладачі ніби не в курсі подій», - розповів нам Володимир Дзюба.

Параноя

Більшість з тих, з ким ми говорили, додали, що багато харків'ян зараз взагалі бояться виходити на вулицю, почалися фобії, що їх в будь-який момент може збити машина навіть на тротуарі.

«У багатьох людей тепер моторошна параноя з цього приводу. Це вже як фобія», - сказала нам Марія Даниленко.

Саме з цього, вже найближчим часом планується огородити тротуар на вулиці Сумській (де сталася трагедія), а також на інших небезпечних ділянках харківських доріг невисоким залізним парканом. Зараз під дану ініціативу збираються підписи серед громадян.

А вже у середу Кабмін затвердить законопроект, який передбачає зміни в правилах дорожнього руху. Хочуть посилити покарання за перевищення швидкості. Шкода, що в нашій країні чиновники завжди діють лише по одному правилу: «Поки грім не вдарить, мужик не перехреститься».

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли про те, що журналістка знищила прихильників Зайцевої.