Українці змушені все частіше звертатися за кредитами, оскільки потрібну суму самостійно та швидко зібрати важко. Переважно люди потребують коштів на навчання дітей, ремонти в домі, авто та навіть для придбання дрібних побутових речей. Економісти розповіли, на що вигідно брати кредит в Україні, та на що варто звертати увагу при оформленні позики.

Фахівець з моніторингу продуктів для фізичних осіб Простобанку Євгеній Копейко зазначає, що кредит варто брати у тому випадку, коли економія від придбаної речі буде більшою, ніж сума позики, - пише Gazeta.ua.

Наприклад, якщо споживач оформлює кредит для утеплення будинку, яке принесе економію на витрати опалення, наприклад, 5 тисяч за півроку, а відсотки з кредитування менше цієї суми, то такий кредит вважається вигідним.А от кредити на одяг чи якісь побутові речі, наприклад, килими, вигідними не будуть. Однак, за словами експерта, саме для буденних потреб українці найчастіше звертаються до банків, оскільки сімейного бюджету на це не вистачає.

Копейко зауважує, що під час оформлення кредиту варто уважно читати умови, адже лише одиниці обізнані у тонкощах цієї справи, й часто багато хто не знає про підводні камені. Наприклад, людей може привертати невелика процентна ставка, проте вони не звертають увагу на додаткові комісії, страхування тощо.

Популярні новини зараз

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Арсен Мірзоян показав, заради чого тікає з дому щоранку: поки Тоня Матвієнко спить

Юрій Ткач "проміняв" "Квартал 95" на роботу в розкішному готелі: "Тепер ви знаєте"

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

Тому потрібно правильно оцінити свої можливості та вартість самої позики.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", українцям повідомили, що до кінця поточного року ціни на житло практично не зміняться.