Завдяки проекту "Час будувати" у сім'ї Олени Гурової почалося життя без страху в будь-який момент опинитися на вулиці. Історію сім'ї Гурових - приклад того, що навіть в найважчих обставинах не потрібно впадати у відчай, телеглядачі дізналися 16 грудня, в третьому випуску реаліті-шоу на телеканалі "Інтер".

Шість років тому Олена залишилася без чоловіка - життєлюб і оптиміст Олег Гуров загинув, рятуючи людей від пожежі на пляжі в Криму. Ще у 2006 році Олег взяв валютну іпотеку і купив одноповерховий будинок, пізніше добудував другий поверх для дітей

Після смерті чоловіка Олена продала СТО, автобус, гоночну машину чоловіка. Але грошей все одно не вистачало: курс долара стрімко зростав, а разом з ним і заборгованість по кредиту. Взимку сім'я їла одні каші, за борги комунальники обрізали в будинку газ - і дітям доводилося спати в куртках.

"Виникало відчуття, що батько був стрижнем цієї сім'ї, - зазначила лідер проекту "Час будувати" Оксана Марченко. - Його не стало - і.... все розпалося".

Щоб почати будівництво, команда вирішила купити ділянку землі неподалік і побудувати великий і світлий новий будинок.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще

"Ми не мали права зруйнувати старий будинок, тому що він знаходився в заставі у банку, - каже Оксана Марченко. - Але й не допомогти вдові з чотирма дітьми, двоє з яких - неповнолітні, теж не могли".

На час будівництва сім'я Гурових вирушила до Парижа, як колись мріяла Олена.

"Коли ми підійшли до Тріумфальної арки, я раптом зрозуміла, що я не програла, я - теж переможець. Я жива, зі мною мої діти, і ми - в Парижі. Життя триває", - згадує вона.

Поки сім'я насолоджувалася подорожжю, двоповерховий будинок оформили у французькому стилі - з великими вікнами, ажурними балкончиками, світлими меблями. Поруч з будинком розбили город і посадили на ньому кущі лаванди. На паркані за ними намалювали лавандове поле, що йде вдалину. Влітку жива лаванда буде зливатися з намальованою і створювати ілюзію, що цей шматочок землі знаходиться в сьогоденні Провансі.

Найзворушливіший куточок нового будинку - місце пам'яті тата Олега: тут знаходяться його фотографії і кубки, отримані за призові місця в автоперегонах.

Коли Гуров вперше побачили свій будинок, вони не змогли стримати сліз.

"У слова "счастье" корень "часть", и я безмерно счастлива, что стала частью проекта "Время строить", – говорит Алена. – И безгранично благодарна всем людям за участие в жизни моей семьи! Знайте, вы спасли пять жизней! Пускай Бог бережет вас и ваши семьи! Будьте счастливы!"

Про те, який будинок побудує команда проекту і Оксана Марченко героям четвертої програми реаліті-шоу, глядачі зможуть дізнатися в суботу, 23 грудня, о 20:30 на телеканалі "Інтер" - в заключному випуску проекту "Час будувати".