Незаконне будівництво у Керченській протоці, яке здійснює окупаційна влада Криму, може перетворити Азовське море на Чорноморську затоку та поставити Крим на грань екологічної катастрофи. Про це повідомляє Прокуратура АР Крим, посилаючись на інформацію, яку їй надали фахівці.

За словами спеціалістів, різка зміна хімічного складу води негативно вплине на численні живі організми та призведе до їхньої загибелі. Мова йде в тому числі і про дельфінів, які занесені до Червоної книги.

За фактом порушення правил екологічної безпеки під час будівництва моста через Керченську протоку Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження. Зараз триває досудове розслідування. У ньому беруть участь експерти Інституту водних проблем і меліорації НАН України, які оцінюють збитки, заподіяні навколишньому середовищу Чорного та Азовського морів.

Як повідомляв сайт "Знай.ua", за оцінками інженерів, керченський міст будується у неправильному місці і неправильним способом. Експерти вважають, що сама конструкція є проблемною, а обране для будівництва місце - невдалим, тому міст буде вкрай чутливим до всіх природних явищ.