В окупованому Севастополі Балаклавський районний суд прийняв рішення вилучити 20 соток землі у героя "кримської весни" Ленура Усманова. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Сам Усманов пояснив, що він і його дружина отримали землю в кооперативі "Дружба-9" ще в 2010 році. Дві ділянки по 10 соток їм виділили згідно постанови Севастопольської міської державної адміністрації.
"Чинний "уряд" Севастополя вважає, що українська виконавча влада не мала права розпоряджатися виділеною мені землею. Нібито ділянки повинна була виділяти міська рада, а не міська адміністрація. При цьому в позовній заяві було зазначено, що в 1966 році рішенням ради робітничих депутатів земля , яку мені видали при Україні, була віднесена до категорії земель лісового фонду. Тобто той факт, що після СРСР на території Криму 23 роки працювали закони України для "чинного уряду" не важливий. Ніби й не було такої держави ", - поскаржився Усманов.

За його словами, реальною причиною таких дій стала його суспільно-політична діяльність. Наприклад, він організував в Севастополі мітинг проти генплану міста. Усманов заявив, що оскаржить це рішення в Севастопольському міському суді і паралельно готує скаргу в ЄСПЛ.

Ленур Усманов відомий тим, що в період окупації Криму Росією став єдиним кримським татарином, який відкрито виступив за входження півострова до складу РФ. За це він навіть отримав медаль Міноборони Росії "За повернення Криму". У 2014 році Усманов також виступав на мітингу "народної єдності" на Красній площі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", кремлівським пропагандистам на анексованому Кримському півострові суттєво урізали зарплати