Окупаційна влада Криму стверджує, що Україна нібито створює додаткові труднощі для туристів, які прямують на відпочинок з материкової частини на анексований півострів.

Російські видання, посилаючись на так званого "главу держкомітету кримського уряду у справах міжнаціональних відносин" Заура Смирнова, розповсюджують інформацію, що Україна нібито розпочала "туристичну блокаду" анексованого Криму.

За словами рупорів Кремля, українці вишиковуються у кілометрові черги, щоб потрапити на відпочинок до анексованого Криму і годинами чекають можливості проїхати.

Зі свого боку Смирнов стверджує, що спроби України зірвати туристичний сезон на окупованому півострові не спрацювали.

"Спроба влаштувати Криму туристичну блокаду захлинулася в багатотисячному потоці українських громадян, які не дивлячись ні на яку пропаганду і довгі черги, не змінили свого бажання відвідати Крим. Київська влада злякалася обурення своїх же громадян і соціального бунту на українських пунктах пропуску", – йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Засмагла Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" влаштувала конкуренцію довгим ногам Полякової: "Гаряча штучка"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще

Якщо ж звернутись до офіційної статистики, то цифри говорять самі за себе. До окупації Крим приймав близько 4,5 мільйонів громадян з материкової України, а цьогоріч відпочити приїхало всього 200 тисяч. Решта, напевне, досі стоїть у "чергах".

Щодо самої Росії, то її громадяни не квапляться їхати відпочивати у захоплений Крим. Згідно офіційної інформації, як і десять років тому, так і тепер на острів приїздить менше двох мільйонів туристів з Росії – це не значний відсоток всіх російських туристів.

Основна причина, яка відлякує туристів - високі ціни на харчування та проживання. Для порівняння, ціни на готель в анексованому Криму майже збігаються з цінами у Туреччині з функцією all inclusive.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в окупованому Криму місцеве "Міністерство курортів" представило офіційні цифри - скільки ж туристів відвідали анексований півострів.