ООН занепокоїла діяльність сайту Миротворець

поділитись

0

0

В ООН занепокоєні розголошенням особистих даних

В ООН закликають почати розслідування відносно сайту "Миротворець", який публікує дані про людей, що загрожують суверенітету України.

Про це повідомляє "Стіна", посилаючись на доповідь організації про ситуацію правами людини в країні. Управління Верховного комісара ООН з прав людини вважає, що розслідування необхідно доручити Національній поліції.

У міжнародній організації зазначають, що діяльність сайту супроводжується рядом порушення. У доповіді згадується, що 7 липня 2017 року Нацполіція відкрила кримінальну справу проти ресурсу.

 У серпні 2014 року сайт "Миротворець" розмістив у себе персональні дані тисяч людей, назвавши з прихильниками проросійських терористів. Списки включали працівників медіа-сфери та активістів.

"УВКПЛ вітає цей крок і настирливо закликає органи влади провести ефективне розслідування і вжити заходів для видалення персональних даних з сайту", - наголошується в доповіді.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в розділі "Чистилище" сайту "Миротворець" опинились кілька народних депутатів.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
оон, миротворець, чистилище, нацполіція
Вибір редакції, Шоу-бізнес
22.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Намагайтесь не повторювати чужих помилок
0
0
00:22 23.11.2017
У жителів міста свій погляд на те, що відбувається
0
0
23:30 22.11.2017