Активізація бойових дій з боку проросійських бойовиків на сході України пов'язана з декількома причинами, в той же час нова тактика ВСУ є дієвою. Екс-спікер Генштабу Владислав Селезньов пояснив, що загострення може відбуватися з-за візиту в Україну, зокрема на Донбас, спеціального представника держдепартаменту США з питань України Курта Волкера, - пише Обозреватель.

"Візит тільки планується, це не означає, що обстріли будуть продовжуватися під час роботи Курта Волкера, тому я пропоную почекати і подивимося, як підуть справи безпосередньо під час роботи спецпредставника США", - сказав Селезньов.

Ще однією причиною, як вважає екс-спікер Генштабу, є завершення ротації підрозділів ЗС РФ на сході України. Також експерт не виключає, що терористи все ж бояться за свою безпеку, а тому ведуть постійні обстріли.

"Знову ж, дії українських військовослужбовців, вони досить серйозно загрожують безпеці російських найманців, і таким чином вони намагаються тримати оборону, ведучи агресивні дії для того, щоб таким чином убезпечити себе від нібито очікуваного наступу з боку сил ООС", - додав він.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

Показати ще

При цьому екс-спікер підтверджує, що тактика активної оборони ЗСУ залишається однією з кращих і найбільш дієвих.

"Активна оборона спрямована на виявлення і знищення цілей ворога, які можуть вести бентежний вогонь, що може загрожувати життю та безпеці наших українських воїнів, а також жителям підконтрольним Україні населеним пунктам, безумовно ця тактика доводить свою ефективність", - сказав Селезньов.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, як український герой самостійно відбив атаку бойовиків. На передовій на Донбасі остання доба була по-справжньому пекельною. Бойовики інтенсивно обстрілювали позиції українських захисників. Втім, наші бійці здаватися не збираються. Надзвичайну мужність і героїзм проявив молодий військовий Володимир Кандула, який самостійно чинив опір ворогові і навіть змусив противника відступити.