У справі про смертельну ДТП в Харкові призначено ще одну експертизу.

Як повідомляє адвокат головною підозрюваною Олени Зайцевої Юлія Козир, експертиза перевірить наявність опіатів у сечі підозрюваної 20-річної Олени Зайцевої на момент ДТП.

"Призначено хімічну експертизу, але результатів немає ще. Були використані ті ж зразки, як і в той же день. Коли вони будуть, це тільки слідчий знає", - сказала адвокат, передає "Українська правда".

За її словами, всі слідчі дії повинні завершитися до кінця року. "На мою суб'єктивну думку, до кінця грудня мають бути завершені слідчі дії, тому що дуже швидко все відбувається. Дуже швидко відбуваються всі експертизи, просто миттєво фактично все відбувається", - зауважила Козир.

Популярні новини зараз
Навчання влітку та скасування дистанційки: в Україні готують шкільний "переворот" Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Показати ще

Також вона не сказала, чи буде захист наполягати на зміні запобіжного заходу після закінчення терміну поточного затримання.

ДТП в Харкові (18+)

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Оксана Евтеева (Берченко), яка стала жертвою смертельної ДТП в Харкові, звернулася до українців. Дівчина, яка втратила в аварії чоловіка і сестру, зробила заяву з реанімації.