Опіати в крові Зайцевої: справа отримала новий поворот

поділитись
Адвокат розповіла про найближчі дії

У справі про смертельну ДТП в Харкові призначено ще одну експертизу.

Як повідомляє адвокат головною підозрюваною Олени Зайцевої Юлія Козир, експертиза перевірить наявність опіатів у сечі підозрюваної 20-річної Олени Зайцевої на момент ДТП.

"Призначено хімічну експертизу, але результатів немає ще. Були використані ті ж зразки, як і в той же день. Коли вони будуть, це тільки слідчий знає", - сказала адвокат, передає "Українська правда".

За її словами, всі слідчі дії повинні завершитися до кінця року. "На мою суб'єктивну думку, до кінця грудня мають бути завершені слідчі дії, тому що дуже швидко все відбувається. Дуже швидко відбуваються всі експертизи, просто миттєво фактично все відбувається", - зауважила Козир.

Також вона не сказала, чи буде захист наполягати на зміні запобіжного заходу після закінчення терміну поточного затримання.

ДТП в Харкові (18+)

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Оксана Евтеева (Берченко), яка стала жертвою смертельної ДТП в Харкові, звернулася до українців. Дівчина, яка втратила в аварії чоловіка і сестру, зробила заяву з реанімації.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
ДТП, Харків, загиблі, Зайцева
Прем'єр заявив, що зараз проводяться перевірки, а потім оприлюднять аудити
0
0
21:12 22.07.2018
У світі помічена глобальна тенденція до збільшення кількості одиноких людей. А самотність погано відбивається на нашому фізичному і психічному здоров'ї"
0
0
20:18 22.07.2018
Інкубаційний період хвороби може проходити набагато довше
0
0
19:51 22.07.2018