Вночі в Тбілісі після спецоперації поліції проти наркоторгівлі у двох популярних нічних клубах, в ході якої було затримано 8 осіб, під будівлею парламенту пройшла масова акція протесту, яка переросла в сутички з правоохоронцями.

Згідно із заявою МВС Грузії, у клубах Басиани і Галерея пройшла операція, яку грузинські поліцейські готували протягом близько 3 місяців, роблячи контрольні закупки наркотиків і здійснюючи інші оперативно-слідчі дії. В ході рейду було затримано 8 осіб, яких поліція підозрює у поширенні наркотиків.

При цьому, за даними, відвідувачі клубів чинили опір поліцейським. Після цього близько тисячі людей зібралися біля будівлі парламенту Грузії на проспекті Руставелі, де відбулися зіткнення з поліцією. В ході заворушень було затримано ще 20 осіб. Серед затриманих - лідер руху за легалізацію наркотиків, кандидат у президенти від партії Гірчі Зураб Джапарідзе.

"Знай.uа" нагадує, державна комісія литовської мови затвердила альтернативний варіант назви Грузії. Тепер грузинський народ і саму країну будуть називати Сакартвело. Про це повідомляє м з посиланням на заяву голови комісії Аудріс Антанайтис.

Популярні новини зараз
"Випала карта Сонця": відомий астролог поділився прогнозом "подвійної" перемоги України - ворог зникне, як роса Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Втрачають смак і стають небезпечними: які продукти категорично не можна заморожувати До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Раніше зазначалося, що разом з новою назвою буде затверджено, що грузинський народ може називатися картвелами, а жителі всієї Грузії - Сакартвело.

Протягом місяця комісія вела переговори з посольство Грузії. Вони також висловили свою думку з цього приводу.

"Це унікальний жест з боку Литовської Республіки, приурочений до сторіччя відновлення незалежності Грузії і створення Першої Демократичної Республіки, яке ми відзначимо 26 травня 2018", - відзначає посольство.

"Знай.uа" також нагадує про постанову парламенту Грузії про грубе порушення прав людини на окупованих РФ територіях Абхазії і Південної Осетії.