Вночі в Тбілісі після спецоперації поліції проти наркоторгівлі у двох популярних нічних клубах, в ході якої було затримано 8 осіб, під будівлею парламенту пройшла масова акція протесту, яка переросла в сутички з правоохоронцями.

Згідно із заявою МВС Грузії, у клубах Басиани і Галерея пройшла операція, яку грузинські поліцейські готували протягом близько 3 місяців, роблячи контрольні закупки наркотиків і здійснюючи інші оперативно-слідчі дії. В ході рейду було затримано 8 осіб, яких поліція підозрює у поширенні наркотиків.

При цьому, за даними, відвідувачі клубів чинили опір поліцейським. Після цього близько тисячі людей зібралися біля будівлі парламенту Грузії на проспекті Руставелі, де відбулися зіткнення з поліцією. В ході заворушень було затримано ще 20 осіб. Серед затриманих - лідер руху за легалізацію наркотиків, кандидат у президенти від партії Гірчі Зураб Джапарідзе.

"Знай.uа" нагадує, державна комісія литовської мови затвердила альтернативний варіант назви Грузії. Тепер грузинський народ і саму країну будуть називати Сакартвело. Про це повідомляє м з посиланням на заяву голови комісії Аудріс Антанайтис.

Популярні новини зараз

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Показати ще

Раніше зазначалося, що разом з новою назвою буде затверджено, що грузинський народ може називатися картвелами, а жителі всієї Грузії - Сакартвело.

Протягом місяця комісія вела переговори з посольство Грузії. Вони також висловили свою думку з цього приводу.

"Це унікальний жест з боку Литовської Республіки, приурочений до сторіччя відновлення незалежності Грузії і створення Першої Демократичної Республіки, яке ми відзначимо 26 травня 2018", - відзначає посольство.

"Знай.uа" також нагадує про постанову парламенту Грузії про грубе порушення прав людини на окупованих РФ територіях Абхазії і Південної Осетії.