Так звана "влада" самопроголошеної "Донецької Народної Республіки" заявила про наміри відкрити своє "представництво" у Франції.

Як передає "Інформатор медіа" з посиланням на сепаратистські ЗМІ, про це повідомила "міністр" Наталія Никонорова.

Якщо вірити місцевій пресі, офіс "ДНР" знаходитиметься у місті Марсель, а очолить його муніципальний радник при мерії, президент національного центру приватних підприємців департаменту Буш-дю-Рон, колишній регіональний радник Провансу Гераль-Юбер Файяр.

При цьому "керівництво" квазіреспубліки переконує, що представницький центр в Марселі "офіційно зареєстрований 18 червня", а його "глава" зараз перебуває в Донецьку.

Раніше преса повідомляла про наміри кількох французьких посадовців місцевого рівня прилетіти в Москву, а звідти – в Донецьк.

Популярні новини зараз
Стажу немає, а пенсія буде? Яку виплату гарантують літнім українцям ПриватБанк блокує карти: яка операція може залишити без доступу до коштів Українцям складно влаштуватися у Німеччині: люди масово втрачають роботу "Светр не врятує": українцям радять готуватися до зими без опалення, що робити, якщо ТЕЦ зупиняться
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", свого часу бойовики збиралися відкрити представництво "ДНР" у Греції, але Афіни відхрестилися від подібних перспектив.