Осіннє рівнодення – це один з найважливіших астрономічних і астрологічних днів у році. Метафізики кажуть, що до цього періоду потрібно дуже ретельно підготуватися, інакше ви можете не тільки погано себе почувати, але бути повністю виснаженими. У 2017 році Осіннє рівнодення буде 22 вересня. І в честь цього український парапсихолог і метафізик Наталія Милагра розповіла, що потрібно зробити в переддень цієї події.

Як підготуватися до осіннього рівнодення

Найголовніше, що потрібно зробити в цей день – це привести свої думки в порядок, і залишатися повністю спокійними. Метафізик каже, що осіннє рівнодення – це прекрасний час, щоб зробити кілька позитивних змін у своєму житті. Але, якщо робити щось неправильно, то все може статися повністю навпаки. Тому потрібно зробити так, щоб осіннє рівнодення минуло не тільки з користю для вас, але і принесло вам задоволення.

Крім цього, метафізик розповіла, що цей день прекрасно підійде для духовних практик і медитацій.

"Знайдіть хоча б кілька хвилин для того, щоб усамітнитися з собою, зупинити хід думок і пропустити через себе енергію космосу. Це допоможе вам отримати відповіді на найважливіші питання", - радить метафізик.

Популярні новини зараз

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Місто під Києвом пішло під воду через відлигу, люди втрачають терпіння: "Кораблики можна пускати"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

Крім цього, експерт згадала деякі давні традиції, які свідчили про користь води в осіннє рівнодення. Тому, з самого ранку потрібно прийняти ванну, або ж душ. Це змиє з вас все негативні емоції.

Як підготуватися до осіннього рівнодення: зробіть оберіг

Крім всіх правил, в цей день, так само радять зробити сімейний оберіг. У цьому вам допоможе горобина. З давніх часів вважається, що горобина служить провідником між сонцем і землею. Тому вона містить величезну кількість енергії, а особливо в осіннє рівнодення. Саме в цей день можна зробити оберіг, який буде служити вам мінімум пів року.

Нагадаємо, що осіннє рівнодення буде 22 вересня о 23.02 за київським часом.