Співробітники СБУ затримали жителя Узбекистану, якого розшукував Інтерпол за особливо тяжкі злочини.

"Співробітники Служби безпеки України за інформацією Інтерполу та Європолу затримали в Одеській області громадянина Узбекистану, оголошеного у міжнародний розшук за скоєння особливо тяжких злочинів", – сказано у повідомленні.

Затриманий брав участь в діяльності екстремістських організацій.

"За інформацією правоохоронців, іноземець брав активну участь у діяльності міжнародного релігійно-екстремістського угруповання "Джихадчилар" ("Джихадисти"). Він входив до складу структурного підрозділу угруповання "Жамаат", – зазначили в СБУ.

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли
Показати ще

Громадянин Узбекистану вербував нових екстремістів та пропагував ідеологію радикального ісламу. Затриманий хотів поширювати релігійно-екстремістську ідеологію в Україні та залучити нових членів до "Джихадистів".

Зараз вирішується питання про екстрадицію затриманого та його передачу органам держбезпеки Узбекистану.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", із слідчого ізолятора Запоріжжя 18 грудня втік арештант. Поліцейські оголосили чоловіка у розшук.