Із слідчого ізолятора Запоріжжя 18 грудня втік арештант. Поліцейські оголосили чоловіка у розшук.

Про це повідомляє Politeka. За попередніми даними, заарештований залишив слідчий ізолятор в результаті недбалості працівників закладу тимчасового тримання громадян.

Вони мали випустити на волю жителя Запоріжжя, за якого внесли заставу. Але через помилку правоохоронці випустили іншого арештанта - жителя Дніпра. Він потрапив за ґрати у вересні за крадіжку.

Раніше в Київському слідчому ізоляторі (Лук'янівському СІЗО) неповнолітній покінчив життя самогубством. Молодий чоловік порізав вени, не витримавши умов перебування в ізоляторі. Співробітники слідчого ізолятора відмовляються коментувати ситуацію.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Росії затримали дівчину в нетверезому вигляді. На кадрах видно, як вона намагається всіма способами вийти на свободу, щоб дістатися до коханого. Спочатку вона б'ється з правоохоронцями. Однак останні замикають її в камері, з якої дівчина вийшла з важкою травмою.

Популярні новини зараз
Все дорожчає і тарифи мають зростати: комунальники б'ють на сполох Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ За обмін доларів доведеться сплатити комісію: які купюри не приймуть в обміннику
Показати ще