З 1 вересня цього року учні перших класів будуть навчатися за новими державними стандартами і в нових класах, на оснащення яких у 2018 році було виділено 1 мільярд гривень. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляється на сайті Кабміну.

"З 1 вересня перші класи навчатимуться за новими держстандартами. Перепідготовку пройшли 22 тис. педагогів початкових класів, понад 18 тис. вчителів іноземної мови, які будуть працювати з дітьми. Ми передали майже 1 млрд гривень органам самоврядування для облаштування початкової школи", - зазначив прем'єр-міністр.

При цьому Гройсман нагадав, що крім нової початкової школи, уряд запроваджує нові державні інструменти мотивації молодих учених.

"Ми створюємо Фонд досліджень. Це початок процесу фінансування молодих учених. Ми знайдемо механізми, щоб вчені працювали в Україні, і наука розвивалася", - пояснив прем'єр-міністр.

Крім того, Міністерство освіти і науки оприлюднило перелік прохідних балів на різні спеціальності в 2018 році. Так до списку потрапили "Стоматологія", "Міжнародне право", "Міжнародні відносини", "Міжнародні економічні відносини", "Журналістика", "Політологія", "Менеджмент соціокультурної діяльності", "Історія та археологія".

Популярні новини зараз

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

ДТП в Чернігівській області з 13 загиблими: глава МВС назвав причину

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще

Спеціальності мають такі вимоги щодо прохідного балу: стоматологія 193,494 (МЗ) і 188,552 (МОН), міжнародне право 193,35, міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії 192,066, менеджмент соціокультурної діяльності (МОН) 188,598, міжнародні економічні відносини 186,711, журналістика (МОН) 186,252; політологія 186,05, історія та археологія 184,55, фармація, промислова фармація (МЗ) 184,391, культурологія (МОН) 184,288.

Нагадаємо, що в Раді зареєстровані законопроекти, в яких пропонується компенсувати незручності, які настигли українців через затримку пенсійних виплат.

Як повідомляв портал Знай.uа, нещодавно віце-прем'єр-міністр Павло Розенко обіцяв у новий рік увійти вже з підвищеним рівнем мінімальної зарплати, а тут і прем'єр-міністр підтягнувся зі свіжими обіцянками - до кінця року середня зарплата в Україні може досягти 10 тисяч гривень, обіцяє він.

Також портал Знай.uа писав, що в Україні вже давно і досить активно працює налагоджена система з продажу дипломів про вищу освіту. Шахраїв не зупиняє навіть наявність офіційної бази, де можна легко перевірити, достовірний документ, чи ні.