Багато хто з нас, в якийсь момент стали учасником отруйної дружби. Є ті, хто відчули цей момент в школі, а хтось попався в мережі подруги вже в більш усвідомленому віці.

Дівчатка-підлітки не відрізняються своєю добротою, і більшість з нас страждає від того, що інші дівчата дражнять, обзивають, смикають за волосся. Терапія, дружні відносини з дорослими і дозрівання можуть допомогти впоратися зі збитком шкільних років.

Але, негативні відносини не тільки бувають у дівчаток-підлітків. Вони бувають і у дорослих і це не просто жіноча проблема - хлопчики і чоловіки теж беруть участь в цих типах відносин. Доброю новиною є те, що позитивні кроки можуть допомогти вам знайти вихід з токсичних зв'язків і забезпечити, щоб ви не потрапляли в подібну модель дружби в майбутньому.

Чому так?
Отруйний елемент в дружбі не завжди може бути очевидним, тому першим кроком є ​​його ідентифікація. Ознаки можуть включати відчуття неспокою, коли ви зі своїм другом, як ніби ви йдете по яєчній шкаралупі і намагаєтеся зберегти і цінувати цю дружбу.
Це може означати, що ви в кінцевому підсумку робите те, що ви не хочете робити: наприклад, ви завжди відвідуєте місця, які вона вибирає, навіть якщо ви їм не подобаєтеся, або, якщо ви потрапили в цей шаблон з одним зі своїх друзів, вона може підштовхнути вас на погані дії.

Популярні новини зараз
Кацурін любив Надю Дорофєєву задовго до війни? У Дантеса не було шансів Лукашенко не жилець на білому світі так само, як і путін, - астролог Влад Росс Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі
Показати ще

Якщо ви скаржитеся на поведінку свого друга, вона може притупити цей гнів, продовжуючи далі вами маніпулювати. Це способи контролювати вас, тому ви погоджуєтеся з тим, що вона хоче. Ви, швидше за все, відчуєте, що не можете бути самим собою. Отруйна дружба - це, в основному, та, в якій елемент балансу пішов. Погляд однієї людини став домінуючим, і вона не може терпіти нічого, крім дотримання своєї гри. Як і з будь-якими емоційно образливими відносинами, у дружби теж будуть позитивні емоції - і це одна з причин, чому так легко потрапити на гачок.

Налаштуйтеся і говорите
Вступайте в контакт з почуттями, викликаними поведінкою вашого друга, і зверніть увагу на будь-яке занепокоєння. Це допоможе зрозуміти, що відбувається, і мотивувати вас до дії. Витратьте час, щоб розібратися зі своїми емоціями, ви можете навіть записати їх. Тепер підготуйтеся до того, щоб поговорити з нею про поведінку і ваших дружніх відносинах. Розкажіть своєму другові, що ви хочете поговорити з нею, і вкажіть один або два конкретні приклади того, що вона сказала або зробила, і як ви себе почували. Приклади допоможуть їй зрозуміти, але не давайте довгий список і готуйтеся до того, що вона буде захищатися. Вона може вибачитися і навіть щиро покаятися, але, ви повинні зрозуміти наскільки це щиро.

Вірити в себе
Отруйна дружба може завдати великої шкоди, тому вам доведеться змиритися з цим. Емоційне насильство може конфліктувати з вашими цінностями і налаштовувати вас на руйнівні моделі, і ви уразливі для повторення їх, як з другом, так і з романтичним партнером. Навчися слухати свої почуття і довіряти тому, що вони вам підказують, якщо все ж не вдається налагодити дружбу без психологічних прийомів. А найкраще, відмовтеся від таких людей і повністю викресліть їх зі свого життя.

Виховання інших відносин може допомогти зосередитися на нездорової дружбу, а також відновити довіру, тому проводите час з людьми, які змушують вас відчувати добре про себе.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що секс-іграшки можуть зробити вашу сексуальне життя нескінченно задовільною. Насправді для деяких жінок вібрація необхідна для оргазму. Хоча ці продукти можуть здатися страшними для початківців користувачів, але вони можуть стати відмінним інструментом для пошуку нових способів отримати і доставити задоволення в спальні і досліджувати те, що задовольняє вас в сексуальному плані.