Відомого українського режисера, політв'язня Олега Сенцова, що декілька років знаходиться в російській в'язниці, серйозно отруїли.

Про це в ефірі українського каналу заявив військовий експерт Юрій Колесников. "Зараз ми знаємо, що Сенцов вмирає. Підкреслюю, вмирає. І за всіма ознаками, це отруєння радіоактивною речовиною. Не виключено, що Сенцова отруїли "по приколу", - заявив він. Ведучі перепитали, чи не переплутав Колесніков Сенцова зі Скрипалем, проте той підкреслив: ніякої помилки немає.Військовий експерт висловив сумніви в голодуванні скандального народного депутата Надії Савченко в російському полоні, нагадавши про голодування бійців ІРА в британських в'язницях. "Після 40 діб голодування починаються незворотні процеси в організмі. Ви вже людину не витягнете", - заявив Колесніков.

Популярні новини зараз

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Вагітна Меган вийшла в світ з принцом Гаррі в сукні за $3,5 тисячі та годиннику принцеси Діани

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що сестра Сенцова розповіла про лист від нього: Олег розповідає, що його здоров'я погіршується з кожним днем. Постійно сипляться волосся і кришаться зуби.

Ми також писали про те, що адвокат Олега Сенцова розповів про долю свого підопічного: варіантів для звільнення не так вже й багато, і якщо українець хоче повернутися додому, йому потрібно буде написати прохання про помилування. Втім, Сенцов трохи раніше заявив, що готовий піти на це, щоб його ім'я з'явилося в списках на обмін полоненими між Москвою і Києвом.

Матері політичного в'язня Станіслава Клиха і затриманого на окупованому Донбасі Віктора Агєєва вже записували відверте відеозвернення, адресоване російському та українському президентам. Цей ролик не залишився без уваги користувачів - звернення матерів викликало масові обговорення в мережі, але позиції щодо нього розділилися. Знайшовся й автор відео, який розповів, за яких саме обставин його записував.

Пізніше Світлана Агєєва отримала відповідь на звернення: озвучувати претензії стосовно затриманого на Сході російського кадровика Віктора Агєєва його матері слід перш за все до президента РФ Володимира Путіна.