Чернівці – зовсім невелике містечко, який знаходиться в самому центрі Буковини. Його називають української Віднем, і маленьким Парижем. І все це не просто так, адже це дуже барвисте містечко, де майже на кожній вулиці є на що подивитися, і чому здивуватися. Тут всі туристи почувають себе дуже затишно, і кожен з них знаходить свої цікаві місця. Тому, ми вирішили вам розповісти які пам'ятки Чернівців відвідати точно потрібно.

Пам'ятки Чернівців: 4 топ

Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації. Про це місце, напевно, чули всі. Це частина всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Було побудовано ще в кінці 19 століття, і з того часу ця резиденція вважається найкрасивішою будівлею в Чернівцях. Крім цього, вона займала безліч різних призових місць в архітектурних виставках і була відзначена в Парижі. Зараз це одне з улюблених місць для прогулянок не тільки жителів міста, а й туристів.

Музично-драматичний театр. Це один із 43 театрів побудованих відомою фірмою Фельнера і Гельмера. До речі, в одному ряду з ними стоїть і Одеська опера. Був побудований всього за один рік в 1904 році. З того часу тут дуже люблять відпочивати місцеві жителі. Сама будівля має незвичайну, але дуже красиву архітектуру. Так що хоча б пройтися біля нього потрібно.

Міська ратуша. Звичайно ж, ратуша. Адже збереглося їх не дуже багато, а у Чернівцях вона ще й відносно автентична, адже була збудована у 1843 році. З того часу це головна будівля міста, і одна з головних визначних пам'яток Чернівців. Якщо піднятися туди, то перед вами відкриється прекрасний вид на старе місто.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Миколаївська церква. Примітно це місце своїм почесним віком. Церква була зведена ще в 1603 році. Являє собою зовсім невелику дерев'яну будівлю. Ходять легенди, що раніше тут молилися великі гетьмани: Сагайдачний, Мазепа, а в свій час тут відспівували сина Хмельницького. Любителям історії тут точно буде цікаво. Біля самої церкви стоїть дзвіниця, якій вже більше 150 років. Погодьтеся, що значні цифри.