Одне з найбільших міст в Закарпатті. Воно буде цікавим не тільки любителям історії, але і тим, хто може годинами дивитися на сучасне мистецтво. Місто сповненне контрастів, як і пам'ятки Івано-Франківська. Можна знайти майже все, і це неодмінно здивує вас. Тому ми вирішили написати про те, на що в першу чергу варто подивитися там.

Пам'ятки Івано-Франківська: топ 4

Міська ратуша. Кожне місто, який було досить розвиненим раніше, мало свою ратушу. Там часто знаходилася вся місцева влада. І Івано-Франківськ не виняток. На жаль, старовинної автентичної будівлі ви тут не зустрінете, адже вона було зруйнована і не відновлена. Зате в 1935 році була збудована нова ратуша, яка зараз радує всіх туристів.

Вірменський собор. Побачити його можна в декількох кроках від ратуші. Незважаючи на те, що перед ним немає ні великої площі, ні якихось величезних пам'яток, цей собор вважається пам'ятником архітектури національного значення. Він був зведений на місці ікони Діви Марії. І з часом став одним з найголовніших в місті. Всередині можна буде побачити дуже багато різних скульптур і фресок. Всім любителям архітектури точно треба сходити сюди.

Австрійська дирекція залізниці. Дуже красива будівля, у якої досить цікава історія. Понад 100 років тому австрійські власті повинні були провести тут залізницю, а її дирекцію залишити в одному із самих великих міст. І конкурс виграв саме Івано-Франківськ. Після цього і почалося зведення цього прекрасного будинку, яке зараз радує всіх жителів і гостей цього міста.

Кафедральний собор Воскресіння. Пам'ятки Івано-Франківська представлені в основному соборами і храмами. І це місце не виняток. Він був побудований ще в середині 18 століття. Мав дуже багату історію, але через аварійний стан, його розібрали. Але, на його місці звели новий костел. Він радує всіх хто його бачив, прекрасна архітектура і стиль не залишають байдужих. Нічого зайвого знайти просто не вийде, а всередині все прикрашено фресками і скульптурами.