Маріуполь – це одне з найбільших промислових міст по всій Україні. Ще з 19 століття там великими темпами почала розвиватися металургія. І зараз це зростання не припиняється. І, здавалося б, що можна робити в такому місті, і на які пам'ятки Маріуполя подивитися. Але це все далеко не так, адже в місті досить багато місць, де буде цікаво туристам.

Пам'ятки Маріуполя: топ

Маріупольський міський сад. Цьому місцю вже багато років, сад був засаджений ще в середині 19 століття. З того часу багато чого змінилося, дерева повиростали величезними, а крім цього засадили прекрасну паркову зону, де люблять гуляти і відпочивати мешканці міста. На території міського саду є кілька фонтанів, цікавих пам'яток і кілька культурних об'єктів: кінотеатр, палац спорту, кілька дитячих майданчиків. Туристу точно буде цікаво прогулятися тут.

Стара водонапірна башта. Це не тільки одна з головних визначних пам'яток Маріуполя, а й символ міста. Знаходиться вона на найвищій точці в місті, тому височить майже над усіма будівлями. Вежа була побудована в 1910 році, і послужила початком для всієї водопровідної мережі міста. З 1980 року в будівлі вежі працює музей, де можна подивитися на досить багато цікавих експонатів.

Екстрим-парк. Вже можна зрозуміти, що тут є все для чудового екстремального відпочинку. Він був відкритий до дня металурга ще в 2003 році. З того моменту парк атракціонів тут тільки зростає. Їх привозили з різних країн усієї Європи. А головною визначною пам'яткою самого парку вважається величезне 31-метрове колесо огляду, звідки видно майже все місто.

Популярні новини зараз
Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України: "Ну, ось і все. Місце моєї смерті і життя" Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі"
Показати ще

Культурно-розважальний центр «Село Вашуры». Це місце, де буде весело і цікаво дітям і дорослим. На території центру є величезна кількість самих різних закладів. Безліч кафе і ресторанів, фонтанів і майданчиків, і навіть штучний водоспад. А найцікавіше тут – невеликий зоопарк. Він був відкритий ще у 2008 році, та поки що не дуже великий, але погуляти там буде все одно цікаво.

Це були найцікавіші пам'ятки Маріуполя, але далеко на все. Крім цього в місті є безліч архітектурних пам'ятників і багато іншого.