З 19 до 21 травня в Марійському паломницькому центрі Люрді у Франції проходило 59-те Міжнародне Військове паломництво, тема якого: «Даруй нам мир».

Цьогоріч у прощі взяли участь представники Міністерства оборони України та Генерального штабу, учасники АТО, офіцери, солдати Збройних Сил України та Національної гвардії України, інші військовослужбовці, повідомляє Міністерство оборони України. Паломники вирушили до Ватикану під керівництвом владики Михаїла Колтуна - керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових стуктур України.

Українські військові привезли з собою до Ватикану фотовиставку, в якій представлені знімки поранених на Донбасі бійців АТО.

З українськими героями зустрівся Папа Римський. Під час аудієнції, що відбулася 24 травня на площі Святого Петра у Ватикані, Папа Франциск сказав:

«Українські прочани, — Христос Воскрес! — які брали участь у Міжнародному Військовому паломництві до Люрду. Не перестаю випрошувати в Господа миру для дорогої української землі».

Популярні новини зараз

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

Всього в 59-му Міжнародному Військовому паломництві взяли участь представники з більш ніж 40 різних країн. На прощу приїхало близько 12 тисяч паломників, серед яких було 130 українців.