Українці взяли участь у загальній аудієнції Франциска на площі Святого Петра. А після, особисто привітали понтифіка.

Делегація складалася з поранених АТОвців, учасників проекту "Переможці", нацгвардійців, військовослужбовців Збройних Сил, капеланів та вдів військових.

“Знай.ua” нагадує, Хуан Карлос Круз, жертва клерикального сексуального насильства, заявив, що Папа Франциск сказав йому, що Бог зробив його геєм і що його сексуальність "не має значення".

Чоловік, який пережив сексуальне насильство, в квітні провів три дні у Ватикані з Папою Римським. Цю інформацію передає CNN.

Відомо, що тоді активно обговорювалося жорстоке поводження, яке він зазнав від рук чилійського священика.
Круз так описав своє знайомство з Папой Франциском:

Популярні новини зараз

Чоловік віддав мамі своєї дівчини нирку, а та кинула його у відповідь і вийшла заміж за іншого

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Померла зірка серіалу "Клон" - боролася з онкологією 30 років: "Нехай Бог прийме з величезною кількістю світла"

Показати ще

"Ви знаєте Хуан Карлос, це не має значення. Бог створив вас таким. Бог любить вас таким чином. Папа любить вас таким, і ви повинні любити себе і не турбуватися, що кажуть люди".

Стало відомо, на гей-параді в Кишиневі (Молдова), який відбувся 19 травня, священик побився з поліцейським.

Відповідне відео було оприлюднено Рустемом Адагамовым в Twitter.
Відомо, що в цьому році гей-парад проходив під гаслом "Без страху любові". Прихожани і священики, які не підтримують представників ЛГБТ-спільнот, теж вийшли на вулиці.

Також нагадуємо, виявлений храм Греко-Католицької Церкви діяв на території майданського і доревского лісництв. Про це повідомляє UA: Перший у своєму сюжеті.

Ці землі відійшли до Радянського Союзу після Другої світової війни і Греко-Католицька Церква була знищена. А її відродженням почали займатися лише в кінці 80-х років. На даний момент на її місці розташована покинута каплиця, відновленням якої хочуть зайнятися священики і місцеві лісничі.

На будиночок в майданському лісництві абсолютно випадково натрапив місцевий лісничий. Саме тут імовірно діяли учні та отець Михайло Косило.
Лісничий зазначає, що вони хочуть максимально відновити цю каплицю. Вона буде служити пам'яткою для священиків, які діяли у часи підпілля. Прикриттям для них у той час служили пасіки, які вони встановлювали для відводу очей влади.