О 20:00 годині п’ятниці на Хрещатику розпочалася репетиція параду до Дня Незалежності, у якому візьмуть участь не тільки українські воїни.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив радник президента України Юрій Бірюков.

"Парадні розрахунки (взводного розміру): Великобританія, Грузія, Канада, Литва, Молдова, Польща, США. Знаменні групи: Латвія, Румунія, Естонія. Всього: 231 військовослужбовець. Міністри оборони 9 країн. Заступник міністра оборони ще однієї країни. Безліч офіційних гостей і делегацій", - написав він.

Генеральна репетиція відбудеться наступного вівторка. Саме там уже будуть присутні союзники України.

"А союзників у нас багато. І тих, хто хоче взяти участь. І тих, хто своєю участю висловлює нам підтримку. Власне тих, хто, за словами ідіотів, від нас "втомився"", - зазначив Бірюков.

Популярні новини зараз

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

Прогноз на зиму 2020-2021 в Україні: синоптик попередив про -24 морозу та снігопади

На Львівщині чоловік ліг під ніж і безслідно зник

Показати ще

Згодом він додав, що 23 і 24 серпня в Україну офіційним візитом та з нагоди святкування Дня Незалежності прибуде міністр оборони США Джеймс Меттіс.

На святі також будуть міністри оборони Грузії, Литви, Латвії, Молдови, Польщі, Чорногорії, Естонії та заступник заступник міністра оборони Великобританії.

Автор зауважив, що у зв’язку з сьогоднішньою репетицією рух у центрі столиці ускладнений, і попросив водіїв врахувати цей момент.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у соцмережах уже прогнозують лють Кремля з приводу параду в Києві.