Відомо, що з 27 вересня у Києві муніципальні інспектори зможуть складати адміністративні протоколи, виписувати штрафи і евакуювати неправильно припарковані автомобілі.

"Вже в кінці вересня інспектори матимуть право складати протоколи порушень. Також їм буде дозволено евакуювати авто, припарковані в недозволеному місці: на перехрестях, велодоріжки, на місцях для інвалідів, у зонах руху громадського транспорту і пішохідного руху", — розповів начальник КП "Київтранспарксервіс" Олександр Нимас.

Такі радикальні заходи будуть особливо часто застосовуватися взимку, якщо автомобіль буде заважати роботі комунальної техніки. На даний момент такі права мають лише співробітники поліції.

Раніше Кличко звітував про новий "вольовому" рішенні КМДА — повернення до евакуаторів. За словами голови столиці, "тепер буде дорого паркуватися в неправильних місцях".

Популярні новини зараз
Російські окупанти демонструють боягузливість і п'яні скаржаться дружинам на ЗСУ: "Командир с*е у пакет" Регіна Тодоренко проігнорувала пророцтво Тараса Шевченка і ось, що вийшло: "Битиме" Зеленському вже ревнувати? Лідер Туреччини Ердоган "підкотив" до Бориса Джонсона на саміті НАТО Фіналіст "Битви Екстрасенсів" Денис Маклашевський напророчив держпереворот у росії: "Президента не повинно бути"
Показати ще

Подібну стратегію вважає безперспективною керівник київського осередку політичної партії Миколи Томенка "Рідна країна" Олександр Федоренко. Замість того, щоб створювати нові паркувальні місця і покращувати інфраструктуру, влади вдаються до застарілих методів.

"Цей закон був би доречний, якщо б створили достатню кількість паркомісць і привели в належний якість дороги", – коментує політик.

Зараз поліція в цьому плані керується законом, який дозволяє правоохоронцям евакуювати транспортний засіб, якщо вінпоставлене на проїжджій частині в 2 і більше рядів, розташоване на залізничних переїздах, на трамвайних коліях, на естакаді, мості, шляхопроводі або під ним, в тунелі, на пішохідному переході або ближче 10 м від нього з обох боків, на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на ній пішохідного переходу.

Раніше Знай.ua писав, що в мережі з'явилися фотографії українських доріг, які жахають своїм жалюгідним становищем.

Також ми писали, що національна поліція повинна до 23 липня затвердити і ввести в дію План невідкладних комплексних заходів щодо посилення безпеки дорожнього руху та зниження аварійності.

Нагадаємо, за порушення правил паркування на вулицях українцям загрожують штрафи в розмірі 255, 510 і 1020 гривень.