Паршиво для України: Доктор Смерть розкрив небезпеку нового ватажка "ЛНР"

поділитись
Рука Москви в ОРЛО посилилась

Заміна ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького новим терористом Леонідом Пасічником, небезпечна для України, оскільки новий ватажок більш керований Кремлем.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив лікар з Єнакієвого, якого російські ЗМІ охрестили "Доктором Смерть", Олександр Чернов.

"Отже! Як мінімум, середньопаршиві для України прогнози по ЛНР - вже виправдалися. Харизматичного і злегка (показово) ідейного мегамздуна Плотницького за вказівкою Москви змінив кадровий шпик, затятий рашист, але в той же час умілий пристосуванець, "особист" з мегадосвідом Пасічник. Паршивість для України однозначна - оскільки удільний князьок Коливан замінений РФією на набагато легше керованого ексСБУшника - МГБішника", - пише Чернов.

Він зазначив, що вже був готовий до введення в "ЛНР" "тимчасової адміністрації" або "домовленостей" псевдореспублікіи з терористами "ДНР" щодо спільного курирування ситуації до так званих планових виборів восени 2018 року.

Однак, Кремль вирішив почекати з цим рішенням. Хоча, на думку Чернова, наявність Пасічника такий сценарій передбачає.

"Рука Москви" в ОРЛО - посилилася, що дозволить РФ ще ефективніше жалити-труїти через дані території Україну! А і без того мізерна ймовірність повернення ОРЛО до складу України - за ці 5 днів зменшилася більше, ніж за півроку до цього (хоча, з весни 2014 року вона і так стабільно зменшується!) ", - констатував Чернов.

Він також написав в Twitter, що при Пасічнику ситуація в "ЛНР" буде ще жорсткішою. А беззаконці з "ДНР" і зовсім зроблять "ЛНР" своєю колонією.

Як повідомляв портал "Знай.ua", за рішенням Плотницького виконувати обов'язки глави "ЛНР" буде Леонід Пасічник.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
переворорт в Луганську, Плотницький, ЛНР, бунт, Пасічник
Льотчик наносив удари по російським військам
0
0
10:31 19.03.2018
Його коментар викликав шквал критики з боку одного із ірпінських вчителів української мови
0
0
09:40 19.03.2018
Морозну погоду доведеться ще трохи потерпіти
0
0
09:29 19.03.2018
Почнемо тиждень з актуальних новин
0
0
09:08 19.03.2018
Через десять років 45% українців не будуть отримати пенсію
0
0
08:17 19.03.2018