Навколо голови комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони Сергія Пашинського розгорівся черговий скандал – його звинуватили в погрозі вбивством. Справою займається прокуратура.

Проти Сергія Пашинського порушено кримінальне провадження за підозрою в погрозі вбивством главі секретаріату комітету Тетяні Блистів. Відповідна інформація була внесена в ЄРДР на підставі заяви держслужбовця в Генеральну прокуратуру. За словами Тетяни Блистів, Пашинський погрожував вбивством їй та її родині 4 липня в приміщенні комітету.

Цього разу Пашинський просто перевершив самого себе. Погрожуючи Блистів вбивством, він заявив, що є дуже заможною людиною і має для здійснення відповідних погроз спеціально навчених людей, а вона – ніхто в цьому світі. Про це написав блогер Михайло Шнайдер.

"У нашої сім'ї є реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози, як самим Пашинським, так і іншими особами, оскільки Пашинський мені сказав, що я ще не знаю, хто він такий і що у нього для таких, як я, є "спеціально навчені люди" . Крім того, Пашинський повідомив мені, що він є дуже багатою людиною, а саме, що його становище складає 10% ВВП України, а я ніхто в цьому світі ", - процитував блогер слова Блистів.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Жителі селища виявили тисячі мертвих тіл на березі річки

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

Блогер зазначив, що Пашинському і не таке сходило з рук, тому він сумнівається, що нардеп буде покараний цього разу.

"Хоча я дуже сумніваюся в тому, що цій справі дадуть хід. Адже цьому персонажу і не таке сходило з рук", - уклав блогер.

В этот раз Пашинский просто Превзошел сам Себя. Против председателя Комитета ВР по вопросам Нацбезопасности и Обороны...

Posted by Mihail Shnayder on Tuesday, 17 July 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", колишня підлегла звинуватила депутата Пашинського у погрозах вбивства їй та її сім'ї.

Співробітниця комітету Верховної Ради з питань національної оборони та безпеки Тетяна Блистів поскаржилась на те, що керівник комітету нардеп Сергій Пашинський погрожував вьити її та її рідних. В ГПУ повідомили, що за її заявою було відкрито провадження.

Генпрокурор Юрій Луценко під час брифінгу в понеділок зазначив, що "йдеться про достатньо серйозні звинувачення щодо народного депутата" та заявив, що "справа знаходиться на контролі".