На аварійних перехрестях чергуватимуть патрулі поліції, щоб роз'яснювати пішоходам правила дорожнього руху.

Таким чином правоохоронці планують знизити рівень аварійності на дорогах, повідомили в патрульній поліції на запит "112.ua".

"З метою своєчасного запобігання аварійності та зменшення ДТП з тяжкими наслідками на дорогах планується провести профілактичну операцію "Пішохід", в ході якої наряди патрульної поліції будуть знаходитися максимально близько до місць концентрації ДТП і на пішохідних переходах, де громадяни систематично порушують правила дорожнього руху, і роз'яснювати правила дорожнього руху з метою дотримання ПДР всіма учасниками дорожнього руху", - йдеться у листі патрульної поліції.

Крім того, у поліції планують встановити засоби примусового зниження швидкості на нерегульованих пішохідних переходах.

Також у патрульній поліції заявили, що планують установити технічні засоби фіксації правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі для фіксації перевищення встановлених обмежень швидкості руху та фіксації інших порушень.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", у Тернопільській області водія оштрафували на рекордні 45 тисяч 526 євро і 31 євроцент (або понад 1,36 млн гривень) за нищення асфальту.