Очільниця Міністерства охорони здоров'я України Уляна Супрун нагадала українцям про шкоду, яку можуть заподіяти прямі сонячні промені та про небезпечні наслідки від перегріву організму.

На своїй сторінці в Facebook Супрун розмістила поради про те, як надати першу допомогу потерпілому.

" Пам’ятаєте, як влітку батьки за кожної нагоди вдягали на вас не завжди улюблену панамку? Або ж по 10 разів за прогулянку нагадували про пиття води? Звісно, вони мали рацію, оскільки влітку сонячне проміння дуже активне та небезпечне, тому існують високі ризики перегріву та отримання теплового удару.

Належна перша допомога при підозрі на теплове виснаження або тепловий удар перш за все включає охолодження потерпілого, і це потрібно зробити якомога швидше. Щоб вберегтися від перегрівання, крім захисту одягом, не забувайте пити достатньо води та відпочивати в прохолоді.

Збережіть собі ці картки та запам’ятайте основні кроки надання першої допомоги, якщо ви або люди поруч отримали теплову травму. Ознаки та симптоми теплових травм можуть виникати в будь-якому порядку. Будьте обережні! ", - написала в соцмережі Уляна Супрун.

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Борщем не балують, одна червона ікра, сьомга та яловичина: чим годують нардепів у Раді

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще