Чого тільки не вигадують пропагандисти так званої "ДНР", аби налаштувати населення Донбасу протии України – створюють постановочні сюжети на телебаченні, які нагадують фільм жахів аматорської режисури, відправляють листівки із загрозливими повідомленнями про "карателів ЗСУ". У той час, як вбивають людей на Сході саме бойовики.

Нещодавно у мережі з'явилася публікація однієї з таких прихильниць фейкової "республіки" про те, що, мовляв, українці відправляють в Донецьк воду із чіпами. Вона стверджує: через таку рідину масово труяться діти, тому що "витягти із живота їх (чіпи – ред.) неможливо".

Але це ще не всі вигадки, наближені до маразму. Як гадаєте, що за версією цієї жінки відбувається із тими, хто пив таку воду? Ні, вони не помирають,а нібито "перетворюються на кіборгів". Справді, у порівнянні із цим попередні легенди просто казочка для дітей. Цього разу нова страшилка створена на рівні Кінга – прочитав і уявив собі моторошні кадри:

Популярні новини зараз

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Показати ще

"Люди спочатку стають одержимими. Втрачають Святий Дух. Потім перетворюються на кіборгів. Ви хрестите дітей водою. В Донецьку вода, навіть якщо вона знаходиться, із чіпами. Тому маленькі діти замість отримання Благодаті навіть з освяченою та чіпованою водою перетворюються на кіборгів", - приблизно таку історію розповсюджують активно у Facebook.

Залишається тільки сподіватися, що у людей із здоровим глуздом вистачить досвіду та сміливості не реагувати на такі провокації, а тим паче – не вірити у фейки терористів.

Дивіться: ДАП. Снайпери "кошмарять" домашніх тварин

Як повідомляв портал "Знай.ua", оприлюднена кількість бойових втрат ЗСУ на Донбасі.