Терористи так званих "ДНР" і "ЛНР" ускладнюють процес відновлення обладнання мобільного оператора Vodafone Україна в "сірій зоні", інформує прес-центр штабу АТО в Facebook.

Згідно з інформацією, бойовики не дають гарантій додержання режиму тиші для проведення ремонтних робіт.

"У той же час, активне небажання керівників ОРДО здійснити будь-які конструктивні кроки для відновлення роботи мобільного оператора Vodafone Україна, маскуються масовими інформаційними "вкидання" і поширенням в підконтрольними їм ЗМІ інформації, звинувачує українську сторону в нездатності і небажання проведення зазначених ремонтних робіт", - сказано в повідомленні.

Варто відзначити, що з боку України були направлені в СЦКК 27 заявок на проведення робіт, в той час як бойовики зробили тільки одну подібну заявку.

Як повідомляв портал "Знай.uа", незаконні збройні формування "ДНР" і "ЛНР" заявили про власну версію того, чому у ОРДЛО перестали розповсюджувати мобільний зв'язок оператора Vodafone.

Популярні новини зараз
Багатоповерхівки стануть непридатними: українців змусять обирати між об'єднання з сусідами і переїздом Зняв і витратив — поясни: банки почали стежити за готівкою українців - що викличе підозру Розшук ТЦК закриється без сплати штрафу: юрист пояснив, що для цього треба Нагрянуть до кожного ухилянта: ТЦК формують нові групи, які ходитимуть по домівках
Показати ще