Переворот в "ЛНР": ворог Плотницького пішов у наступ

поділитись
Бойовики почав з диверсантів, а закінчив про наболіле

У так званому "міністерстві внутрішніх справ" ЛНР "впевнені, що в ніч на 21 листопада в окупованому Луганську вони припинили діяльність українських диверсантів.

Заява "міністра" Ігоря Корнета опублікували в мережі.

"Сьогодні вночі силами" МВС "була припинена діяльність великої української розвідувально-диверсійної групи, яка намагалася проникнути на нашу територію для здійснення серії резонансних диверсійних терористичних актів", - сказав бойовик, додавши, що кого-то затримали, а хтось ще бігає.

Після він різко переключився на проблеми серед ватажків бойовиків. При цьому деякі критикували його відомство, тому що місцеві міліцейські викрили злочинну схему. Далі пішли прізвища: отримані докази причетності директора ДТРК "ЛНР" Анастасії Шуркаевої до діяльності українських спецслужб".

"Встановлено причетність керівника "адміністрації глави "ЛНР" Ірини Тейцман, а також начальника "служби урядової безпеки МВС "ЛНР" Євгенія Селіверстова до інсценування в вересні 2016 р державного перевороту в "ЛНР". В результаті був убитий колишній прем'єр-міністр і мій бойовий товариш Ципкалов Геннадій Миколайович ", - сказав Корнет.

За його словами, вночі він повідомив про злочини зазначених осіб ватажкові Ігорю теслярські, який прийняв рішення про порушення кримінальних справ у відношенні Шуркаева, Тейцман і Селіверстова, а також їх арешт.

Заява Корнета

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в окупованому проросійськими бойовиками Луганську загострився збройний конфлікт між ватажком "ЛНР" Ігорем теслярських і відстороненим "главою МВС" Ігорем корнет. Озброєні люди оточили будівлю "міністерства".

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
ЛНР, бойовики, Донбас, вбивство, переворот
Україна весь час дотримувалася однієї чіткої лінії в розслідуванні – припущення про те, літак був збитий ракетою ЗРК "Бук" російського походження
0
0
12:25 17.07.2018
Тенденції останніх місяців носять воістину загрозливий характер
0
0
11:35 17.07.2018
Замість послуг і нормального ставлення отримуєте вагон знущання "за акцією"
0
0
10:54 17.07.2018
Все про ситуацію в бізнесі та на валютному ринку
0
0
10:40 17.07.2018
Багато недосвідчених туристів задаються питанням: «як бронювати авіаквитки на літак через інтернет»
0
0
10:12 17.07.2018