В Україні провели перший снайперський турнір, в якому участь брали бійці спецназу. Вони показали свою професійну майстерність, а переможцю вручили кубок Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Відео зі змагань опублікував Генеральний штаб в Facebook. В турнірі брали участь десять команд. Кожна складалася з двох спецназівців, яких називають снайперської парою.

Перший снайперський турнір Сил спеціальних операцій Збройних Сил України На базі навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій Збройних Сил України проведено Перший снайперський турнір на кубок Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. У Турнірі прийняли участь десять команд (десять снайперських пар) від військових частин Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Під час заходу виконано вправи стрільб із снайперських гвинтівок та із пістолетів, а також проведено заняття по практичній роботі з тепловізорами ARCHER. На завершення, кращі снайперські пари нагородили кубками та подарунками від спонсорів. Крім того переможці отримали грошові сертифікати. Турнір сприяв удосконаленню навичок снайперів у стрільбі з штатної зброї, обміну знаннями і досвідом між військовослужбовцями військових частин Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Слова вдячності за безцінну допомогу у проведенні змагань висловлюємо компанії Archer, Банку ¾, ТМ Милитарист, компанії Zbroyar - Зброяр, компанії Velmet ARMOR System, Combat-ua а також організаторам, суддям та волонтерам. Командування Сил спеціальних операцій ЗС України

Posted by Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine on Tuesday, 22 August 2017

Учасникам необхідно було виконати ряд завдань. Вони виконували вправи зі стрільби з снайперської гвинтівки і пістолетів. Снайперам потрібно було потрапити не тільки в стаціонарні, але й в рухомі мішені. На кадрах видно, як спецназівці готуються до вирішального пострілу і проводять розрахунки. Головна запорука успішного результату - злагоджена робота в бійців в парах.

Популярні новини зараз

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Полякова, Єфросиніна, Каменських та Сумська: як виглядають улюблениці українців без макіяжу

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

На одному з етапів стрільби проводили із застосуванням тепловізорів. Були також завдання для снайперів і на витривалість та на рівень фізичної підготовки.

Кращі снайперські пари отримали не тільки кубки, а й різні подарунки від спонсорів турніру.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українські снайпери тріумфально виступили на міжнародному турнірі. Завдяки своїй високій майстерності вони посіли перше місце.