У окупованих районів Донбасу не може бути ніяких перспектив під "управлінням" проросійських маріонеток та бойовиків. Регіон очікує лише злиденне існування в майбутньому.

Про це повідомив блогер Денис Казанський у відеоролику на каналі в Youtube. Він навів як приклад ситуацію з Придністров'я. Це породження Кремлі досі отримує російську "гуманітарку". В той час, як війна в це регіоні закінчилася чверть століття тому.

У мережі активно коментують відео. Користувачі вказують, що Росія несе тільки смерть, розруху, голод, куди б вона не прийшла. Інші вважають, що всі окуповані Кремлем регіони повинні послужити пересторогою для інших.

"Виходить наступне: де ступала нога російського окупанта, там кров, злидні, нестатки. Така" гуманітарна допомога "занадто дорого обходиться звичайним громадянам і не тільки. Можна згадати не одне Придністров'я, а й Чечню, Абхазію, Південну Осетію, Донбас і так далі ", - згадали користувачі.

Популярні новини зараз
Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає Відстрочки від мобілізації чекають великі зміни: студентам – приготуватися Замість притулку – депортація: українцям у Чехії зачиняють двері Українці не можуть розрахуватись у магазинах: ПриватБанк почав блокувати платежі
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, журналістка розповіла про незвичайну реакцію жителів Грузії на російську агресію на Донбасі.