У львівському ресторані "Старгород" сталася бійка за участю бійців АТО, які поводились адекватно та виховано.

Про це повідомляє Politeka.

Двоє захисників України випадково зустрілись та пішли до закладу. Патріоти спілкувались, але коли у "Старгороді" заграла російська попса, ввічливо попросили адміністрацію увімкнути нормальну музику.

"Один з військових, Володимир Гапун, підійшов до адміністратора закладу, культурно попросив його вимкнути російську попсу, мовляв, ми там воюємо за Україну, а ви у Львові, патріотичному місті, таке включаєте. Російська попса продовжувала грати", - повідомив екс-нардеп від ВО "Свобода" Андрій Міщенко, до якого бійці АТО звернулися за допомогою.

Один з воїнів запропонував діджею грошей, щоб той вимкнув неприємну музику. У той момент підбіг десяток охоронців. Вони напали на друзів, скрутили їх та вивели на вулицю. На місце прибула поліція, яка відвезла героїв України у наручниках до відділку.

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли
Показати ще

Копи розповіли, що отримують виклики зі "Старгороду" по п'ять разів на день. Саме таким чином адміністрація закладу реагує на прохання не ставити російськомовну музику, коли гості роблять зауваження. Після цього правоохоронці відпускають людей, оскільки в їхніх діях немає нічого протизаконного.

Мережа ресторанів "Старгород" – частина холдингу UBC Group, який належить відомому українському бізнесмену Ігорю Гуменному. Ресторани мережі також є в Харкові, Дніпрі, латвійській Ризі і в російських Санкт-Петербурзі і Сочі.

Дивіться, що знайшли у туалеті "Старгорода"

Як повідомляв портал "Знай.ua", відома українська співачка Анна Седокова надумала провести в Одесі концерт. Сама вона вже фактично перебралась жити до Москви.