Народний депутат Сергій Лещенко повідомив, що Україна може втратити безвізовий режим з країнами ЄС, якщо Верховна Рада прийме законопроект, який дозволить звільняти глав антикорупційних органів простою більшістю голосів.

Ця новина обурила користувачів соцмереж. У коментарях пишуть, що такі санкції стосуються саме простих українців, а не політиків, які мають дипломатичні паспорти та можуть вільно пересуватися світом. Доречно було б карати саме посадовців.

"Тож, якби через оці створені самою владою проблеми, за яких ЄС може скасувати назавжди чи тимчасово безвіз, керівництво ЄС скасувало б безвіз саме для чиновників та інших високопосадовців та нардепів, а не простим українцям, то це було б справедливіше. Тим самим, покарані були б конкретні винуватці конфлікту від влади, ГПУ з НАБУ і САП, у відсутності бажання долати корупцію, здійснювати реформи, а не прості громадяни", "А чому українці без безвізу…???? Нехай залишаються наші дорогі депутати без безвізу", "Безвізу треба позбавити депутатів, чиновників і їх сім'ї, а простим українцям залишити, ось тоді вони задумаються, а так…", – зазначають у соцмережах.

Можливе скасування безвізу називають ганьбою і "пропонують" радикальні засоби боротьби з корупцією.

"Ганьба на весь світ. Дали а через півроку забрали. Сміх та й годі. Всю Раду під стінку і розстріляти. Це поможе найкраще. І корупція зникне", – пишуть у коментарях.

Популярні новини зараз

Країну захлеснули масові протести, поліцію закидають камінням: десятки правоохоронців постраждали

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Як обрати телевізор?

Показати ще

Дивіться: безвіз опинився під загрозою через корупцію в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", прийняття цього скандального законопроекту означає, що антикорупційні органи України залежатимуть від рішень Верховної Ради.