В Карпатах під час сходження на Говерлу один заблукав з туристів. Рятувальники шукають чоловіка з вечора 3 червня.

Молодий чоловік піднімався на гору у складі туристичної групи, яка складалась з 20 чоловік. Втративши орієнтування, він відбився від колег і заблукав. Зв’язок з туристом відсутній. Про це повідомляє прес-служба ГосЧС.

"3 червня в 19.50 в службу порятунку надійшло повідомлення про те, що під час сходження на г. Говерла втратив орієнтування і заблукав турист (1985 р.н., житель м Івано-Франківськ) і самостійно не може повернутися в будинок відпочинку. Зв'язок з заблукалим туристом відсутній. Даний турист в складі групи, що складається з 20 чоловік піднімалися на г. Говерла", - йдеться в повідомленні

Рятувальники для проведення пошукових робіт о 20:00 направили групу в складі 6 осіб та 1 од. техніки.

О 22:30 інформацію про заблукалого туриста передали оперативному черговому Закарпатської області. У свою чергу з їхнього боку до пошукових робіт залучено 4 особи та 1 од. техніки.

"О 00:10 4 червня обстежено 3 маршрути, які ведуть з бази" Заросляк "на г. Говерлу. Заблукалого туриста не виявлено. При обстеженні маршрутів гірськими рятувальниками проведені бесіди з відпочиваючими туристами, які ночують в наметах, на рахунок зниклого туриста, ніхто з відпочиваючих його не бачив", - додали в прес-службі.

Наразі рятувальники повторно обстежують маршрути, особливу увагу звертають на западини, щілини, скелі, водойми.

Як повідомляв портал "Знай.ua", рятувальники знайшли заблукалого в Карпатах чоловіка з двома дітьми.