Побиття голови Коцюбинської ТВК міг замовити власник інтернет-провайдера Олексій Зіневич

поділитись
Зловмисник напав на жінку у дворі її власного будинку
Вранці 14 червня у селищі Коцюбинське молодий чоловік на замовлення побив голову ТВК селища Людмилу Демченко. Зловмисник із балончиком "Терен-4" напав на жінку у дворі її власного приватного будинку.
 
Замовником побиття може бути власник інтернет-провайдера "Best" Олексій Зіневич, якого пов'язують із мером Бучі Анатолієм Федоруком.Про це заявила депутат Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй.
 
"Весь червень на Ірпінь йде серйозна рейдерська атака. Мета - у будь-який спосіб усунути з посади міського голову. Дії проходять одночасно: замовні обшуки в міськраді відбулися в той же день, коли декілька сотень бігбордів з антирекламою Ірпеня було розвішено по всьому Києву. Антирекламу на бордах оплатив власник провайдера "Best" Олексій Зіневич. За місяць до обшуків ми отримали інсайд від правоохоронців: Зіневич пропонує 100 тисяч доларів за маски-шоу в Ірпінській міськраді. Також депутати міськради повідомили про спроби підкупу з боку людей, наближених до Зіневича. Зіневич не приховує, що фінансує декількох ірпінських професійних "активістів, в офісі яких висять "плани дій", в тому числі й пункт "Побиття активістів". Сусідній пункт - "Дружба". Це стосується намірів "активістів" допомогти скандальному забудовнику Віталію Ліневичу почати забудову табору "Дружба" в Ірпені. Справа в тому, що Ліневич допомагав Зіневичу заблокувати авто депутата міськради Богдана Карпенка, щоб той не зміг потрапити на сесію міськради. Це дуже потужне лобі, бізнес якого базується на земельних ресурсах в Бучі, де будує без частини дозволів Ліневич і де майже на гектарі землі будує своє "Межигір'я" Зіневич", - вважає Анастасія Попсуй.
 
"У цьому ключі, до побиття голови Коцюбинської ТВК Людмили Демченко найбільш ймовірно причетний власник скандального інтернет-провайдера. Якщо він не пожалкувати мільйонів гривень, щоб очорнити імідж Ірпеня на бордах у Києві, то навряд чи він міг пожалкувати грошей на замовне побиття, на яке підконтрольні йому журналісти фінансованого ним місцевого каналу змогли прибути щвидше, ніж поліція. Дуже багато дивних збігів і всі нитки сходяться до однієї особи - Зіневича", - наголосила депутат.
 
Олексія Зіневича пов'язують з мером Бучі Анатолієм Федоруком і він є монополістом інітернет-послуг в Бучі. Нещодавно поліція відкрила кримінальне провадження щодо нанесення компанією "Best" мільйонних збитків комунальному майну Ірпеня.
За словами Анастасії Попсуй, власник "Best" Олексій Зіневич оточив себе сумнівною кампанією професійних "активістів": секретарем земельної комісії міськради Лаврентієм Кухайлешвілі, якого прокуратура упіймала на хабарі, та Євгеном Мельничуком, якого працівники СБУ упіймали на перевезенні незаконно видобутого бурштину.
 
Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Ірпінь, незаконні забудови, побиття, замовне побиття, інтернет-провайдер Best
Україну очікує важкий час, але він триватиме недовго
0
0
15:00 23.07.2018
22 липня противник важкого озброєння не застосовував
0
0
14:25 23.07.2018
Середній розмір виплати при цьому, як не дивно, виріс
0
0
14:11 23.07.2018
Медведчук дал прогноз по дальнейшему развитию ситуации
0
0
14:00 23.07.2018
Напередодні відбулась перевірка маршрутки, а власника затримали
0
0
13:50 23.07.2018