Україна потребує мілітаризації суспільства. Цей досвід можна перейняти у західних країн.

Таку думку висловив народний депутат України, заступник голови комітету з питань національної безпеки і оборони, командир УДА, колишній лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош, передає "Апостроф".

За його словами, можна перейняти досвід естонської системи "Кайтселійт". "І навіть старий дідусь, якщо він в "Кайтселийті", чітко знає, що якщо буде наступати Росія, то йому треба піти і зняти табличку на в'їзді в село, щоб ввести ворога в оману. Навіть в таких деталях там все продумано - як народ можна задіяти", - зазначив Ярош.

Крім того, в сусідній Польщі є територіальні добровільні бригади. Починають вони з дитячих організацій. Відмінний досвід Швейцарії, коли в лічені дні нейтральна держава може виставити кілька мільйонів чоловік.

Популярні новини зараз
Рф готує новий масований удар по Україні: по яких регіонах битиме Без світла сидітимемо годинами: українцям знову повертають графіки відключень Грошей буде більше: пенсіонерам підтягнули мінімалку до нового рівня Отримали переказ – втратили допомогу: ПФУ попередив українців
Показати ще

В Україні цей процес затягується, тому що влада боїться власного народу, впевнений Ярош.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Українській добровольчої армії спростували інформацію про загибель на Донбасі актора Анатолій Пашинін, яку поширили проросійські бойовики.