Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла американку Аманду Анісімову з рахунком 6: 4, 6: 4.

Еліна Світоліна впевнено вийшла у чвертьфінал турніру серії Premier 5 Western & Southern Open в Цинциннаті (США). У третьому колі перша ракетка України виграла у американки Аманди Анісімової, повідомляє офіційний сайт змагань.

Світоліна виграла з рахунком 6:4, 6:4. Матч тривав 1 годину 11 хвилин, за цей час українка реалізувала два брейки – в 10-их геймах кожного із сетів. Її суперниця за весь матчу заробила один брейк-пойнт, але не реалізувала його.

За путівку до 1/2 фіналу турніру посіяна під 5-м номером Світоліна зіграє з Кікі Бертенс з Голландії.

Також в чвертьфінал вийшла й інша українка Леся Цуренко – їй належить зіграти проти першої ракетки світу Сімони Халеп.