Чотири роки військового протистояння на Сході кардинально змінили ситуацію в державі і самих українців. Очевидні позитивні зрушення, що не відбулися б без участі добровольців.

Відповідну думку в ефірі одного з українських телеканалів висловила волонтер, командир медичного батальйону "Госпітальєри" Яна Зінкевич.

За тривалий час ця мужня жінка вже стала медійною особою, проте сама від цього зовсім не в захваті:

"У медійності немає нічого корисного. Принаймні, щасливого точно. Краще обійшлася б без цього", - зазначила вона.

Зінкевич зізнається: з боку політиків були спроби використати її добре ім'я, але нічого із цього не вийшло. Найбільшою проблемою волонтер вважає навіть не це, а швидше сприйняття українцями самого поняття війни та неповне розуміння того, що відбувається:

Популярні новини зараз

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

У коротких шортах і облягаючій майці: MamaRika порадувала шанувальників ідеальною фігурою після пологів

Показати ще

"Для багатьох війни нема, не було й не буде. Треба розуміти, що у такій повільній фазі, як зараз, займаються всім переважно волонтери та добровольці, солдати, їхні дружини. Лише потім всі зрозуміють, років через п'ять. В когось чоловік, брат чи сусід буде в АТО, і практично кожну родину хоч трішки, але це зачепить".

Україну Зінкевич порівнює із родиною, де повинні бути виключно теплі відносини між людьми. Саме тому, заради встановлення миру і припинення агресії, вона досі не полишає улюбленої справи:

"Це одна із головних причин, чому ми досі добровольці, всі чотири роки. Я ні під кого не пішла і не буду. Тут залишилися тільки представники Правого Сектору, Українська добровольча армія і Госпітальєри, а всі інші влаштувалися на службу до Національної гвардії. Люди почали розчаровуватися, велика кількість їде за кордон: до Польщі, Білорусі, Литву", - підсумувала вона.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Яна Зінкевич може стати студенткою Дніпропетровської медичної академії.

СохранитьСохранить